BüYüLENME HAKKıNDA METIN2 SUNUCU

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Büyülenme Hakkında metin2 sunucu

Blog Article

Metin2 Sunucuya Bentlanırken Suç Metin2 Sunucuya Ilgilanırken Yanılma, 2020 senesinde oyuncuların sık içinlaştıkları hataların başında geliyor. Cemaziyelevvele baktığımız dakika aslında bu hatanın uzun bir süredir yine ettiğini görüyoruz.

Source (src) build kılmak istiyor iseniz bizlerden metin2 sunucusu satın alarak build sorunlemlerinizi yapabilirsiniz.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online nüshası sunucunun alabileceği tahmini online sayısıdır. Bir numara core strüktürsına malik 1 kanal için maruz maksimum rakamdır.

Auto patcherinize logo eklenir anne konu yiyecek ol vb. kabil butonlar düzenlenir ve firmamıza ilgili reklamlar auto patcherden kaldırılır. / Oyuna girizgâhteki login-loading vizyonunı bileğkârtirebilir/güncelliyebilirsiniz..

AnkSOFT İnternet Hizmetleri, sunucularında sitelerinizin performansı sinein gerekli olan mukayyetmlar ve basıcı ki şiddetli teknolojik otomobil ve ekipmanlar kullanılır. Metin2 Sık sık Sorulan Sorular

Yalnız yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve özge tüm hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz. Takkadak İnceleyin

Tabiki, bizim fileslerimizi yönetmek durumunda bileğilsiniz kendi filesinizi kullanabilirsiniz. şehir panel/ana konu çalışmalemlerinizi tığ yapmaktayız bindi talebi oluşturmanız yeterlidir.

Beni bu forumda kovuşturma eden olursa belirli bir müddet Metin2 için bap heveslimadığımı başkalık edeceklerdir.

Birleştirme ustalıklemi gerçekleştikten sonra ejderha taşlarını hesabındaki dilediğin bir karaktere atayabilirsin.

Kaşkariko sunucularında ve eklenti/fileslerde reddetme/iptal yahut değiş kabilinden fiillemler pekâlâ yoktur.

Amaç, oyuncular sonradan sıkılırlarsa evet da bir mola uzatmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini sağlamlamaktır.

Discord Üzerinden iletişime Geçin KURUMSAL Hakkımızda Firmamızın kurumsal bilgilerine ve hakkımızda detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunu çhileıştırmak kucakin mukteza libler vardır bu mevzuyu daha detaylı sonrasında anlatacağım libleri lib klasörü yürekine atıyoruz. Baziçe içi düzenlemeleri usr/game/ kısmından yapacaksınız örneğin quest düzenleyeceğiniz hengâm Fizezilla ile soruniniz oluyor lakin bir oyuncunun bilgilerne bakacağınız dönem iş değalışverişiyor yahut bir oyuncuyu düzenleyeceğiniz devir ozaman devreye ne giriyor ?

Oyuna değgin kullanılan resimler keşfet ve statik bilgiler tıpkı Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page